Silne bóle w okolicach lędźwi w okolicach nerek

Proszę o interpretację wyników moczu: barwa żółta białko w moczu nie wykryto Glukoza nie wykryto ciała ketonowe nie wykryto PH 6,00 Urobilinogen w normie Bilirubina nie wykryto związki nitrowe nieobecne , ciężar właściwy 1,011, erytrocyty 9,00 / HPF, leukocyty 4,20 / HPF, nabłonki płaskie 1+, bakterie 1+, nabłonki okrągłe 1+ wałeczki szkaliste nie wykryto śluz nie wykryto drożdże nie wykryto OB 17mm/h dodam , że odczuwam silne bóle w okolicach lędźwi, mniej więcej w okolicach nerek.

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to zapalenie układu moczowego. Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.