Skoki ciśnienia, bóle głowy, drętwienie szczęki

witam mam takie pytanie choruje juz od 8 lat na serce niby wienicówke nie dokonica zdignozowana i nerwice lub depresie biore leki effox 75 conkor 2,5 atoris 10 akard aspargin preduktal rudotel 10 w tym roku miałem pszewlekłe zapalenie trzustki i wątroby obiawy jakie nadal mam to skoki cisninia pulsu bule głowy barków dretwienie szczeków dożo by jeszcze pisac prosze o jakąś rade

Renata GrzechociĹska

Witam.
Opisane objawy wymagają konsultacji z neurologiem i zlecenia odpowiednich badań.
Pozdrawiam