Spuchnięty i zaokrąglony brzuch

Witam. Od dłuższego czasu mam spuchniety i zaokrąglony brzuch przez cały czas. Nie wiem już co robić. ..na początku myślałam że to wzdęcia ale brzuch jest powiększony dzień i noc w dodatku czuje sie ciezsza i ospala , ciągle jestem zmeczona. Brałam juz espumisan max , ulgix i inne suplementy. Dodam że jem regularnie i zdrowo, wypijam dziennie około 1,5 litra płynów i nie mam alergii na gluten. Czy to może być objaw jakiejś poważnej choroby? Do jakiego specjalisty najlepiej się udać?

Witam

Jeśli istnieje jakakolwiek możliwość, iż jest Pani w ciąży - proszę wykonać test ciążowy.

Proszę udać się do lek. rodzinnego i opowiedzieć mu o objawach. On w razie potrzeby po wstępnej diagnostyce skieruje Panią dalej lub sam zleci odpowiednie leczenie. Proszę zaufać lekarzowi.

Pozdrawiam serdecznie, w razie potrzeby konsultacji dietetycznej zapraszam:
www.poradnialubczyk.pl