Stan po OZT i bóle brzucha

Witam, kłopoczę się z takim problem, iż mam 22 lata, a w tamtym roku w marcu przeszłam obrzękowe OZT. Ostatnio miewam bóle brzucha i to naprawdę mocne, opasają one górne części brzucha. Robiłam badania i usg, wszystko jest w porządku. W nocy także dostałam bóli, karetka nie chciała przyjechać, na sorze mnie odesłali do domu. Bóle trwają od 6 godzin do nawet dwóch dni, niekiedy są naprawdę mocne. Wszystkie parametry trzustki i wątroby są ok. O czym to może świadczyć?Staram się przestrzegaćdiętę

Trzeba by jeszcze w takim przypadku zastanowić się nad wykonaniem badania gastroskopowego celem oceny górnego odcinka przewodu pokarmowego (przełyku, żołądka, dwunastnicy). Być może patologia w tych odcinkach przewodu pokarmowego wywołuje dolegliwości. Najlepiej, żeby leczenie zajął się gastroenterolog i to on podjął decyzję co do dalszego postępowania.