Starania o dziecko po laparoskopii jajników

Witam! staramy się o dziecko. We wrześniu 4-tego miałam laparoskopię jajników bo były torbielowate i dostałam później miesiączkę w terminie. Później staraliśmy się i miałam mieć okres 24.10 a nie mam do tej pory. 28.10 robiłam test i negatywny. 31.10 robiłam badanie beta Hcg i wyszedł do 2.0 czyli nie ciąża a mimo tego boli mnie podbrzusze i krzyż. Ostatnio zauważyłam biały śluz i jakby takie błonki z krwi więc myślałam, że dostanę ale nie. Nie wiem czy za szybko czy coś jest nie tak.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto w takiej sytuacji udać się do lekarza. Możliwe iż powodem zaburzeń w tej kwestii są wahania hormonalne lub infekcja.