Wynik TK wątroby i ból w prawym podżebrzu

W TK wątroby widoczna zmiana ze słabym wzmocnieniem po podaniu kontrastu ok.45mm z blizną centralną??-to pełny opis badania wątroby.Proszę o ewentualne sugestie co to może być? W usg zmiana hypoechogeniczna. Badania z krwi:trójglic:5012,pr.wątrobowa w normie,cholesterol 712.Występuje ból w prawym podżebrzu.Lekarz POZ nie wypisał żadnych leków na obniżenie poziomu trójglicerydów-czy zrobił poprawnie? Zmiana do BACC.

Witam. Czy jest Pan pod opieką lekarza specjalisty gastroenterologa/hepatologa? Czy leczy się Pan przewlekle na choroby wątroby/inne choroby? Sugeruję pilną konsultację z takim specjalista - w tym przypadku biopsja gruboigłowa wydaje się być lepszą opcją niż BACC, ale to do decyzji specjalisty. obniżenie poziomu trójglicerydów i cholesterolu na pewno będzie wskazane ale ocena tej zmiany i innych parametrów wątrobowych jak bilirubina sprzężona/całkowita, GGTP, ALT, AST to podstawa w tym momencie