Zatrzymywanie pokarmu w gardle, ból żołądka i kurczowe bóle brzucha

od ponad roku pokarm zatrzymuje mi się w gardle,boli mnie żołądek, mam kurczowe bóle brzucha i jego wciąganie po lewej stronie.Miałam robioną gastroskopie(zarzucanie żółci z dwunastnicy do żołądka), kolonoskopie(zapalenie jelita),tk(zapalenie wątroby,która mnie nie boli), miałam również gliste ludzką i lamblie które leczyłam, biorę leki ale te objawy nie ustępują- ponadto czyję się osłabiona, mam nudności. proszę o jakąś pomoc bo z tym się nie da żyć i nikt nie wie co mi jest

Trzeba koniecznie zrobić panel immuno-zapalny jelitowy. Sprawdzić z jakiego powodu jest stan zapalny śluzówki - on może być odpowiedzialny za dolegliwości, które Pani odczuwa, należy też wykluczyć kandydozę przewodu pokarmowego. Wtedy dopiero można dobrać odpowiednie leczenie, które pozwoli wyleczyć przyczynę, a nie łagodzić dolegliwości. Terapia powinna być skoncentrowana na indywidualnie dobranych terapeutycznych probiotykach.