3 guzki na odbycie - po jakim czasie od stosowania Diosminy znikną?

Witam mam problem otóż jestem kolarzem górskim i 3 dni temu byłem na siłowni, po około 2 godzinach poczułem ból w okolicach odbytu gdy przyszedlem do domu okazało się, że mqm 3 guzki na odbycie, są to hemoroidy stosuję diosmine i chciałbym się dowiedzieć po jakim czasie to zejdzie, ponieważ do lekarza nie zamierzam isc, prawdopodobnie sa 3 lub 4 stopnia wcześniej nie miałem żadnych oznak nie siedziałem długo ani nie mialem zaparć. Pozdrawiam

Szanowny Panie, jeśli są to hemoroidy to Diosmina nie pomoże szczególnie w 3 lub 4 stopniu. Jeżeli chce się Pan z tego wyleczyć to musi iść Pan do lekarza. Pozdrawiam