Anastomositis chronica activa mediocri gradus

Witam! Mam 64 lata. Jestem 5 lat po operacji raka jelita grubego. Byłam na kolonoskopii. Rozpoznanie histopatologiczne brzmi: Anastomositis chronica activa mediocri gradus cum dysplasia glandularum gradus minoris. Prosze o tłumaczenie oraz czy grozi mi powrót choroby. Bardzo się boję. Pozdrawiam i dziękuje. Barbara

Powinna Pani być kontrolowana regularnie przez swojego onkologa lub gastroenterologa. Więcej informacji na stronie www.melitamedical.pl