Badania hormonów przy niedoczynności tarczycy

Pomocy 10 let temu stwierdzono ze mam niedoczynnosc tarczycy. Po USG wykryto cyste na tarczycy, poczucie bardzo zle bez energi, oslabiona, duza potrzeba snu, bolesci, zaparcia itd, co mowia Ostatnie moje wyniki: TSH-0,711/ FT3-2,86/ Ft4-1,35/ estradiol-86,7/ Progesteron-13,51/ ATPO-130/ ATG-245,80/ MONO%-10,3/ HGB-11,2/ HTC-32,8/ MPV-7,7/ Cholesterol-217 w maju bylam bardzo chora goraczka 40, puls98, CRP 316 - mozliwe zapalenie nerek od tamtej pory bardzo sie zle czuje. Biore 0,75mg levaxin

Aby poprawnie interpretować wyniki należy podawać normy danego laboratorium, bo w każdym mogą być różne. Proszę o konkretne w tym względzie informacje.