Badanie TK i zgrubienie w ścianie żołądka

wynik badania TK "w badaniu uwidoczniono odcinkowe zgrubienie w ścianie żołądka/w górnej części trzonu od strony krzywizny większej.Poczatkowo izodensyjna zmiana ulega jednorodnemu wzmocnieniu kontrastowemu i ma ok.10x14mm.W bad.uwidoczniono odcinkowe zgrubienie ściany przełyku ok10-15mm i na tej wys. ok15 mm od wpustu dodatkowo pojedyńczy wzmocniony węzeł chlonny przyprzelykowy.z osia krotka 5mm"dalsze badania szpitalne gastoskopia,ginek.,bad.krwi wkazaly ze jest.ok.Co robic dalej.

Małgorzata Panek

Zmiana wymaga obserwacji i regularnych kontroli. Proszę pokazać wynik badania lekarzowi prowadzącemu. On ustali termin kontroli.
Pozdrawiam