Zapytaj lekarza

1 , 0 1 9 , 3 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezbolesna krostka na penisie

Troche krepujace pytanie na penisie zrobila mi sie jakby krostka i mam ja nadal przez dluzszy czas nie boli mnie ani nie swedzi czego moze byc przyczyna?
ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Zmiana opisywana przez Pana może być stanem zapalnym gruczołu łojowego, który w większości przypadków nie wymaga żadnego leczenia. Najczęściej zmiany tego typu spowodowane są miejscowym stanem zapalnym gruczołu łojowego i ustępują samoistnie. Najczęściej zmiany tego typu są żywo bolesne a skóra wokół jest zaczerwieniona. Pękniecie naskórka powoduje ewakuację surowiczo - ropnej treści i zmniejszenie dolegliwości. Jeśli zmiana jest niebolesna i towarzyszy jej powiększenie węzłów chłonnych to należy różnicować ją z owrzedzeniem pierwotnym w przebiegu kiły. Objaw pierwotny pierwotny pojawia się około 3 tygodni po stosunku i utrzymuje się około 3 - 6 tygodni a następnie znika. Warto zgłosić się do lekarza, który osobiście Pana zbada i ustali rozpoznanie. W przypadku wątpliwości najlepiej zgłosić się do dermatologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Jest to wskazanie do porady dermatologa, trzeba to widzieć i ew. dobadać. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam, poproszę o zdjęcie na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy