Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 0 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bezbolesna krostka na penisie

Troche krepujace pytanie na penisie zrobila mi sie jakby krostka i mam ja nadal przez dluzszy czas nie boli mnie ani nie swedzi czego moze byc przyczyna?
ponad rok temu

Trądzik - podstawowe informacje

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Zmiana opisywana przez Pana może być stanem zapalnym gruczołu łojowego, który w większości przypadków nie wymaga żadnego leczenia. Najczęściej zmiany tego typu spowodowane są miejscowym stanem zapalnym gruczołu łojowego i ustępują samoistnie. Najczęściej zmiany tego typu są żywo bolesne a skóra wokół jest zaczerwieniona. Pękniecie naskórka powoduje ewakuację surowiczo - ropnej treści i zmniejszenie dolegliwości. Jeśli zmiana jest niebolesna i towarzyszy jej powiększenie węzłów chłonnych to należy różnicować ją z owrzedzeniem pierwotnym w przebiegu kiły. Objaw pierwotny pierwotny pojawia się około 3 tygodni po stosunku i utrzymuje się około 3 - 6 tygodni a następnie znika. Warto zgłosić się do lekarza, który osobiście Pana zbada i ustali rozpoznanie. W przypadku wątpliwości najlepiej zgłosić się do dermatologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Jest to wskazanie do porady dermatologa, trzeba to widzieć i ew. dobadać. Pozdrawiam.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0

Witam, poproszę o zdjęcie na http://www.medevac.net.pl/zadaj-pytanie/ Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy