Bezsenność i płytki oddech u 21-latki

Witam! Mam niedobór żelaza i niedoczynność tarczycy. Zażywam leki hormonalne od 3 tygodni (Euthyrox). Stwierdzono również nietolerancje pokarmową na pszenice, jajka i mleko. Mam alergie na kurz, różne pyłki i sierść zwierząt. Od paru dni miewam również problemy z bezsennością i płytkim oddychaniem. Ból i kurcze brzucha nie pozwalają mi na pełny wydech, a gdy chcę ziewać też nie mogę. Czuję jak mózg domaga się tlenu i się tym denerwuje. Co robić? Jakie badania i do jakich lekarzy mam się udać?

Milena Lubowicz

Na pewno musi Pani pozostawać pod opieką endokrynologa oraz alergologa. Być może te problemy z oddychaniem wynikają z alergii.
Pozdrawiam