Biały, ciągnący się śluz po zakończeniu miesiączki a prawidłowe wyznaczenie dni płodnych u 23-latki z problemami z zajściem w ciążę

proszę o pomoc! staramy się z mężem o dziecko już dłuższy czas i w związku z tym pisze i proszę o pomoc bo jestem już kompletnie skołowana.ostatni okres miałam 20 grudnia skończył się 26grudnia na następny dzień miałam taki śluz jak na dni płodne czyli coś w stylu białka jaja nigdy czegoś takiego nie miałam zaraz po okresie tylko mniej więcej gdzieś za tydzień tak jak ok są dni płodne,no i nie wiem kiedy będzie ten najlepszy czas abym już po prostu zaszła w ciąże

na podstawie oceny śluzu zaraz po miesiączce nie jest możliwe stwierdzenia kiedy będą dni płodne, najlepiej ocenić to monitorując cykl w badania USG.