Ból pleców w okolicach lędźwiowego, szczególnie przy pochylaniu

Witam, od tygodnia męczy mnie ból pleców w okolicach lędźwiowego, szczególnie przy pochylaniu. Wydaje mi się z bardziej po prawej stronie. Miesiąc temu zrobiłem ogólne badanie moczu o to wyniki: Barwa: żółty Przejrzystość: mętny Glukoza,bilirubina, ketony, białko, erytrocyty, azotyny: nieobecne Ph: 7,0 Ciężar właściwy: 1,015 Urobilinogen: w normie Nablonki płaskie: nieliczne Leukocyty: 1-3 Moczany bezpostawione: liczne Dodam że miesiąc temu miałem robione usg jamy brzusznej i nerki były okej.

Wynik i dolegliwości wcale nie sugerują problemów z nerkami. Prawdopodobnie jest to ból korzeniowy, związany z kręgosłupem. Proszę udać się do lekarza rodzinnego celem konsultacji wyników i objawów.