Ból podbrzusza, gazy i skurcze

Mojego ojca od rana boli podbrzusze brał tabletki Ulgix i nospa. Czuje sia tak jak by miał dużo gazów albo jakis skurcz ale się wypróżniał lecz dalej go boli.Nigdy nic takiego sie nie działo. Prosze o szybką odpowiedź.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nasze forum ze względu na natłok Państwa pytań nie zawsze daje możliwość odpowiedzi na już. Zdaję sobie sprawę ze odpowiedz teraz może być już mało pomocna ale w takiej sytuacji warto zgłosić się na SOR najbliższego szpitala.