Ból w prawym boku podczas głębszego oddechu po operacji na wrzody żołądka

Witam Trzy tygodnie temu miałem operacje (wrzód w żołądku). Po tygodniu wróciłem do domu, obecnie mam dietę itd. lecz od dwóch dni boli mnie w prawym boku. Ból występuje tylko przy głębszym oddychaniu bądź wstawaniu czy też kichaniu. Czym to może być spowodowane ? Czuje tak jakby mnie kuło, czy to jest normalne po takiej operacji ?

Aleksander Ropielewski

Nie wiem jakim sposobem była przeprowadzona operacja i jak wyglądał jej przebieg, a także leczenie przeciwbólowe po zabiegu, dlatego nie potrafię odpowiedzieć na pytanie, czy Pańskie dolegliwości są normalnym przebiegiem leczenia pooperacyjnego, czy też niepokojącym objawem. Sugeruję kontakt z chirurgiem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski