Ból za mostkiem u 25-letniej osoby

Witam serdecznie mam 25 lat i jestem około tygodnia wystraszona raz wstając z łóżka chwycił mnie bol za mostkiem obustronnie i potem przy pochylaniu do przodu bylo tak kilka razy potem bol powrócił i zaczęłam przeziębienie przy przeziębieniu bol nie ustępowal jakyb ta kosc od mostka bola caly czas przy czym również przy ruchu bol rwacy bardziej prawej strony mostku czasem tez obustronne byłam u lekarza o słuchał i stwierdził tylko ze to nie groźne to nie od serca gdy jestem bez ruchu nie boli

Witam. Opisane objawy rzeczywiście nie nasuwają podejrzenia choroby wieńcowej. Mogą być natomiast wynikiem nerwobólu lub choroby refluksowej. Jeśli dolegliwości nie ustąpią samoistnie proszę ponownie skontaktować się z lekarzem.