Bóle biodra i miednicy a stan zapalny zakończeń nerwowych

Od ciązy z synem (16l.)okresami odczuwałam bóle prawego biodra i czasami trochę powyżej (miednicy) Ostatnio te bóle się nasiliły, Raz wylądowałam na SORZE, Wstępna dioagnoza: stan zapalny zakończeń nerwowych. wychowuje niepełnosprawnego syna- dżwigam. Ból też czuję w lewej ręce (jakby bolała kość )Udałam się do neurologa,ale doktor zasugerował ,że może być to problem ortopedyczny. Zrobiłam RTG ,ale do wizyty jeszcze sporo czasu . Ból tez nie ustąpił tak jak zazwyczaj pomimo przyjmowania leków .

Jakie jest pytanie??? Bez zbadania Pani i obejrzenia zdjęć rtg nie jestem w stanie nic powiedzieć , nie istnieje leczenie przez internet , zż