Bóle brzucha i zgada a wyniki badań w normie

Mój problem ciągnie się od marca -zgaga "uczuciem pełności w żołądku ,w brzuchu , wracanie pokarmu do przełyku .Dostałam rp na Bioprazol .Brałam ,nastąpiła poprawa ..Niestety dolegliwości powróciły i trwają z przerwami do teraz .Wyniki morfologii z września wzorcowe ,ob. 3 ,poniesiony cholesterol całkowity -280,trójglicerydy 63 ,alat 13 ,cukier 88 ,nie schudłam wręcz przeciwnie :),Usg j,brzusznej -jednorodne stłuszczenie trzustki pozatym wszystko prawidłowo .Bóle brzucha i zgaga .Czego szukać

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Z podanymi wynikami badań proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.