Bóle łydki a kontuzja kolana

Witam serdecznie.A wiec dzis zaczelam odczuwac bole lydki.Nie jest to jakis ostry bol jak przy zakrzepicy ale taki dyskomfort.Nie nasila sie przy dotyku a skóra jest nie zmieniona.Czy to moze miec zwiazek z tym ze miesiac temu mialam kontuzje kolana?Bylam na mri i bede szla do lekarza ale chcialabym juz wiedziec :)

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.