Bóle pod żebrami i Hashimoto

Witam Od tygodnia mam bóle w prawym boku pod żebrami.Ból jest rózny czasem tak jak by piekący.Czasem po jedzeni na jakis czas przestaje potem znów mi dokucza. Piję ziołową herbatke hepatosan i po niej jak by lepiej. Co to może być może to wrzody albo woreczek żółciowy Od 2 lat choruję na niedoczynność Hashimoto.Dziś robiłam wyniki Próby wątr.( ALT:14,7/ AST:16,9/Fosfataza zasadowa 58,0 Bilirubina całkowita0,71) TSH 3,38 Dodam ze od 5 dni spóźnia mi sie miesiączka ale w ciąży nie jestem.Pozdrawia

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonanie USG jamy brzusznej. Wykonane oznaczenia są w normie.