Bóle w brzuchu nasilające się po jedzeniu

witam , pytanie dotyczy nagłego bólu w brzuchu ( czasem nasila sie po posiłkach ) . trwa to 3ci dzień , dwa dni temu miałem dreszcze ale się to nie powtórzyło , teraz jakaś delikatna chrypka ... ogólnie jem dosyć zdrowo (warzywa gotowane/ kurczak/ ryba/owoce/ czytam składy itd)ćwiczę ciężary od dłuższego czasu- czy dodanie do tego glutaminy/bcaa/keatyny mogło wywołać w połaczeniu jakieś zapalenie ? z opisów na stronach mogłoby wynikać początki trzustki lub czegoś gorszego... dziekuje za odp pzdr

Witam proszę,

proszę być dobrej myśli, najważniejsze to dobra diagnoza, bez tego proszę nie czytać zbyt wielu informacji...bo efekt jest taki że finalnie wszystkie objawy widzimy u siebie a dobre nastawienie psychiczne to podstawa każdego leczenia! nie Zalecałabym udać się do lekarza w celu wykonania stosowanych badań. Pytanie od kiedy zaczęły się takie objawy i co mogło je spowodować, czy Pan widzi jakąś zależność...

pozdrawiam
Małgorzata

Jeżeli wystąpiły te objawy po wprowadzeniu suplementów, to mogą być ich skutkiem. Moze PAn odstawić suplementy i poczekać na efekty . Jeśli bóle nie ustąpią proszę iść do lekarza.

Witam,

jeżeli objawy pojawiły się po nierozpoczęciu stosowania suplementów to może być przyczyną. Proszę na jakiś czas zaprzestać ich stosowania i obserwować czy zaburzenia nie miną. Jeżeli nie zobaczy Pan poprawy należy udać sie do lekarza.
W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk