Bóle w lewej części brzucha pod żebrami nasilający się po posiłku

Od roku mam bole w lewej czesc brzucha,pd zebrami.Klucie,pieczenie czasem tepy promieniujacy do plecow.Nasila sie po jedzeniu,alkoholu(piwo regularnie).Usg w porzadku,Rezonans magnetyczny bez zmian,EUS trzustki i watroby w porzadku.Podwyzszona bilirubina,lipaza,amylaza i kal w normie.Test wodorowy pozytywny.Ogolne oslabienie,wypadanie wlosow,niska waga,kal packowaty z resztkami jedzenia,trzesace rece.Od miesiaca bol lewego posladka,kosci i stawow.Prosze o pomoc,mam dosc diagnozy nerwica.

Jeśli wykluczona przyczyny czysto somatyczne to diagnoza nerwicy wydaje się w sensowna. Rekomenduje konsultacje u psychoterapeuty psychodynamocznego, który pomoże nadać znaczenie zdysocjowanym emocjom i połączyć je powtórnie z Pani świadomością.