Bóle w lewym podbrzuszu od roku

Witam, mam 31 lat od roku odczuwam bóle w lewym podbrzuszu (tępy ból, uczucie kolki czy "piłeczki" w jelicie), czasem promieniujące do pleców. W międzyczasie pojawiły się kilkudniowe mdłości, a od pół roku pogłębiające się osłabienie i męczliwość. Kilka razy powtarzana morfologia, rozszerzone badania krwi, moczu, usg jamy brzusznej, gastroskopia, kolonoskopia a nawet enterografia mr nie wykazały nic niepokojącego, ja jednak nie mogę wybyć się myśli o nowotworze... Proszę specjalistów o poradę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli wszystkie badania wykluczyły nieprawidłowości, może warto byłoby skonsultować się z psychaitrą czy nie są to dolegliwości psychogenne.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie oraz przeanalizowanie wszystkich już wykonanych badań, aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, w czasie wizyty będzie można ustalić odpowiednie dalsze postępowanie.