Ból w prawym podbrzuszu, burczenia, przelewania i gazy a wynik kolonoskopii i gastroskopii

proszę o pomoc. Od stycznia mam ból w prawym podbrzuszu taki kłujący,jakby ktoś szpilką kuł od środka.Ponadto burczenia,przelewania,gazy które czasami nie chcą odejśc.Miałam robioną kolonoskopię ,która wykazała pojedyńcze uchyłki esicy i nieliczne guzki krwawnicowe wokół odbytu.Gastroskopia wykazała nadżerkowe zapalenie żoładka i dwunastnicy.USG dopochwowe nic nie wykazało Ostatnie USG jamy brzusznej pogrubienie ścian j.cienkiego do 0,3mmpoczątkowe zmiany zast. Kręt-Kąt, W moczu świeże erytr.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z gastrolgiem. Opisane zmiany w wynikach badań dodatkowych wymagają wdrożenia postępowania leczniczego. Odnośnie jego szczegółów wypowiedzieć się mógłbym po przeprowadzeniu badania i ocenie jakie leczenie będzie w Pani wypadku najwłąściwsze i najbezpieczniejsze.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. A czy były wykonywane badania laboratoryjne? Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Być może warto byłoby wykonanie badanie TK jamy brzusznej.