Bolesność kości i stawów a wyniki badań laboratoryjnych

Witam,od 4 mcy,w dzien i w nocy,mam rozlegle bole kosci,stawow i miesni.Przed ich wyst. przeszlam ostry bol gardla ktory utrzym. sie z przerwami przez pare tyg.Przez pare mies. bylam naraz.na spory wysilek fiz.(dzwig.),oraz raz bardzo przemarzlam.mialam tez przyg.seks.Bad.:WBC4.7,RBC 4,1,HGB 13,0,HCT 37,5,CRP 0.5,OB 6,wapn,fosfor we krwi w normie,wit.D 29,6, horm. tarczycy,trzustka,watroba (WZW C),cholest.,cukier w normie.Jakie powinnam jeszcze zrobic badania lub do jakiego udac sie lekarza?

Magdalena StusiĹska

Jeżeli infekcja gardła przebiegała z wysoką gorączką a nie przyjęła Pani antybiotyku problem może wiązać się z nieleczoną infekcją. Kontakt seksualny również mógł prowadzić do zakażenia cewki moczowej i w efekcie reaktywnego zapalenia stawów- należy skonsultować się z lekarzem rodzinnym ktory pokieruje Panią w razie potrzeby do specjalisty.