Bolesny i twardy brzuch przy zapaleniu błony śluzowej żołądka i dwunastnicy

Witam, byłam u gastrologa i wykryto u mnie zapalenie błony śluzowej żołądka i dwunastnicy i wrzody. Jednak z dnia na dzień okropnie coraz bardziej boli mnie brzuch a żołądek jest okropnie twardy tak że nawet go dotknąć nie mogę bo okropnie boli i tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Czy to jest normalne przy tej chorobie ? czy może zaczyna się coś poważniejszego dziać ?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, jeśli ból nie ustępuje proszę skonsultować się niezwłocznie z lekarzem.