Brak okresu, bóle piersi i guzki pod pachą

Witam, Jestem przerażona obecna sytuacja mojego zdrowia i proszę kogoś o pomoc. Może zacznę od początku po pierwsze juz prawie od 2 lat nie mam okresu wcześniej był on regularny a Nagle całkowicie znikl, odczuwam także bardzo silne bóle piersi. Całej piersi poważnegoz sutkiem pod pachą małe guzki. Współżyje również z partnerem ale wątpię że to ciąża ponieważ nie urósł mi brzuch nie mam mdłości i rozdrażnienia. Co to może być czy coś na prawdę mi grozi.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, sądzę że konieczne jest wykonanie badań hormonalnych, usg narządów rodnych itp. Po badaniu będzie można zalecić najbardziej odpowiednie postępowanie.