Brak porannych wzwodów, napady lękowe i uczucie braku świadomości

Od paru dni brak porannych wzwodów, napady lękowe, uczucie braku świadomości, brak motywacji, objawy występują w różnych okresach i trwają różnie. Raz czuję się całkiem normalnie zaraz dostaję uczucie w mózgu jakbym śnił i zaczynam się fatalnie czuć, zaburzenia widzenia lekkie, dziwność w słyszeniu wszystkiego jakby cały świat był przytłumiony wcześniej odczuwałem mdłości ale przeszły. Dodam że mnie to zmartwiło i miałem robione w szpitalu pełne badania krwi, hormonów, ekg WSZYSTKO wyszło na 6.

Witaj,
tego rodzaju niepokoje towarzyszą niskiej samoocenie,która idzie nieraz w parze z brakiem doświadczeń damsko-męskich albo frustracjami w tej dziedzinie.Oczywiście mówię o najpopularniejszym,znanym mi z praktyki podłożu podobnych problemów,co nie oznacza,że w Twoim przypadku sa one inne.Dobrze,ze wykonałes badania stanu fizycznego organizmu.Teraz pora na kontakt ze specjalistą w psychoterapii,który zajmuje się również seksuologią.
Na wszelki wypadek wyjaśnię,że każdy psychoterapeuta ma w programie kształcenia w/w zagadnienia,więc wystarczy wspomnieć przed zapisaniem się o jaki typ problemu chodzi.
Pozdrawiam i zachęcam

Witam. Myślę, że warto było by zaobserwować, co poprzedza Pana złe samopoczucie. Czy jakieś szczególne wydarzenia, które to mogą być związane z obniżeniem samooceny? Tu przydałaby się współpraca z psychoterapeutą. Nie zawadzi wizyta u neurologa i seksuologa. Potrzebuje Pan aktywności, wysilonego ruchu dla relaksu i wyrzucenia negatywnych emocji, i nie skupianie się na opisanych objawach. Potrzebuje Pan sukcesów, wtedy odzyska Pan motywację. Pozdrawiam