Co jest powodem napadowych bóli głowy i przepływów gorąca?

Napadowe bóle z tyłu głowy, zachwiania równowagi, przypływy gorąca, poty, żle się czuje w marketach, Kościołach jak dużo ludzi, nogi jak z waty, duszności. Miałem robione ekg, tomograf głowy, badani krwi, badania ostatnio do pracy okulista, neurolog, laryngolog, wszystko wychodzi dobrze. Miałem robione badania na błędnik, też dobrze wyszły. Jestem trzeźwiejącym alkoholikiem, mam 40 lat.Nic nie pomaga, żadne ziółka, tylko zauważyłem,że relanium 5mg łagodzi objawy. Boleirozy nie mam.. Śpię dobrze.

Dzień dobry. Zdecydowanie zachęcam Pana do skonsultowania opisanych objawów z psychologiem. Podobne symptomy może wywoływać podwyższony poziom lęku. Jeżeli diagnostyka psychologiczna potwierdzi taką przyczynę, otrzyma Pan również pomocne wskazówki i zalecenia do dalszej pracy nad opanowaniem tych stanów. Pozdrawiam.

www.progress.warszawa.pl