Co mam robić z częstym parciem na mocz?

Witam .W niedzielę 19.08 dostałam okres w niedzielę był on normalny w poniedzialek zanikł ...we wtorek zaczął bolec mnie pęcherz musiałam co chwilę chodzić siku natomiast w środę było lekkie plamie .Zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny . wczoraj pęcherz nie bolał dzisiaj znowu boki i robię często siku czym to może być spowodowane ?
KOBIETA, 30 LAT 9 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

przyczyn Pani problemu może być wiele. Najprawdopodobniej doszło do infekcji układu moczowego lub nawet zapalenia pęcherza. Jeśli problem szybko nie minie, zalecamy udać się do lekarza, który zleci odpowiednie badania i zaleci skuteczne leczenie.

Proszę także w miarę możliwości powtórzyć test ciążowy za kilka dni, ponieważ plamienie może sugerować ewentualne zapłodnienie. Jeśli to zostanie wykluczone, sprawę zanikającej miesiączki powinna Pani skonsultować z ginekologiem.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/zapalenie-pecherza-moczowego-zapobieganie-i-leczenie

https://portal.abczdrowie.pl/bol-pecherza-przyczyny-objawy-leczenie

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.