Co mogą oznaczać zaburzenia okresu, stan podgorączkowy i zmęczenie?

Witam. Nie wiem co myśleć na ten temat. Od wielu mc staramy się o dzidzie lekarz zalecił mi brać luteine dopochwowo. Co mc okres dostaje regularnie i trwa ok 4 dni ostatnio w dniu okresu pojawił się na chwilę i w sumie był bardziej brązowy niż normalnie.. było to kilka dni temu. Co jeszcze mnie zdziwiło kilka dni przed tym okresem miałam stan podgoraczowy 37,3 teraz już kilka dni po tym niby okresie mam 36,9. Poza tym jest mi cały czas niedobrze, jestem strasznie zmęczona.... Dziwi mnie ze nie smakuje mi kawa a zawsze ja lubiłam. Mam też bóle miedzy kręgosłupem a brzuchem takie same jak przed okresem albo w dniach owulacji.... Do ginekologa oczywiście pójdę Ale chciałabym wiedzieć czego się spodziewać....

Lek. Michał Lenard

Pani objawy mogą być spowodowane infekcją wirusową. Nie mniej jednak warto wykonać test ciążowy i skonsultować sprawę z ginekologiem. Pozdrawiam!