Co mogą oznaczać zawroty głowy u 30-letniej osoby?

Mam 30 lat od roku mam zawroty głowy,laryngolog wykluczył błędnik,neurolog nie stwierdziła problemu z układem ośrodkowym, TK głowy dobre, RTG szyi dobre,doppler tętnic szyjnych wporządku, wszyscy wskazują na kregosłup szyjny, fizjoterapiia pomagała przez ten rok ale teraz przestała i zawroty znów są takie że nie spojrzę w dół na stopyt, nie dam rasy spac na płaskim ani na prawym boku, doszedł ból szyi karku i kręgosłupa piersiowego. Do kogo mam się udać po pomoc ? Żyję jak w innym świecie

Witam.
Przyczyny zawrotów głowy mogą być różne, m. in. emocjonalne, do których dołączają się zazwyczaj napięciowe bóle głowy. Jeżeli lekarze "somatycy", czyli od dolegliwości cielesnych wykluczyli podłoże somatyczne to należy skontaktować się z psychiatrą, dobrym neurologiem lub psychoterapeutą. Proponuję zbadać TSH i inne hormony. Ból i zawroty głowy są tylko objawami, których przyczynę należy wyjaśnić - jest to klucz do prawidłowego leczenia.
Z wyrazami głębokiego szacunku
W. Łuczkowski.