Co może oznaczać ból brzucha po zjedzeniu posiłku?

Witam serdecznie . Mam pytanie co może oznaczać ból brzucha (taki ból jakbym była głodna) po zjedzeniu posiłku. W kwietniu wykryto mi polipa na dwunastnicy o zmianie łogodnym-został usuniety oraz obśluzowanie błony dwunastnicy,przepuchline przewodu pokarmowego oraz nadżerke przełyku . Jestem w trakcie odchudzania dietą łatwostrawną. Proszę mi powiedzieć czemu boli mnie ten brzuch jak zjem.Podrawiam Dorota

Małgorzata Panek

Bóle brzucha i wyniki badań opisane przez Panią mogą świadczyć o refluksie przełykowo-żołądkowym (zarzucanie kwaśnego pokarmu po posiłku powoduje ból) oraz o chorobie wrzodowej. Celem dokładnej diagnostyki proszę udać się do lekarza gastrologa.
Pozdrawiam