Kobieta , 29 lat Przy przeziębieniu zapchana prawa zatoka, dziwny ból w buzi nie wiem czy wyrzyna mi sie prawa ósemka dolna czy górna wyrżnięta sie psuje. Wyciągałam frida smarki córce zatkalam sobie nos i ciągnąc poczułam dziwne zapowietrzenie w górnej ósemce promieniujące po zatokę. Czy to oznacza ze psuje mi sie od środka ząb. Czy to normalne przy infekcji nosa? Dodam ze byłam niedawno u stomatologa, zeby zdrowe. Ale moze coś sie dzieje w srodku.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Tomografia komputerowaTomografia komputerowa jest badaniem radiologicznym pozwalającym na uzyskanie obrazów badanych struktur. Jest badaniem, które wykorzystuje promienie rentgena. Pozwala uzyskać wyraźne i szczegółowe zdjęcia narządów oraz kości.
  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: