Co oznacza opis badania tarczycy i TK zatok?

Witam ! Prosze o interpretacje wyników TSH wynik 2,23 min 0,25 max 5,00 FT3 2,63 min 2,60 max 5,40 ft4 1,19 max 0,82 max 1,53 Morfologia ok , Witamina b12 wynik 246,70 (191,00-663,00 ) żelazo wynik 195 ,26 min (50,00 - 170,00) Potas 4,51 ( 3,50 - 5,50) Magnez 1,77 (1,60 -2,50) Ostatnio czyje się osłabiona miewam zawroty głowy takie zaburzenia równowagi ucisk w okolocy czoła , jestem słaba nic mi się nie cche , dododam , Nigdy nie narzekałam na takie dolegliwości byłam energiczna a teraz czuje się słabo przygnebiona , Dodam ze wszystko zaczeło sie od pojawienia kataru , potem zasłabniecie bole głowy , miałam robione też TK zatok gdzie wyszły zmiany polipowate zatok szczękowych duze ilości płynów i płyn w cześci komórek siotowych a także zweżone Kompleksy ujściowe przewodowe znacznie zwęzone . Prosze o pomoc bo ja już nie wiem co moze być przyczyną moje ogólnego zmęczenia czy to tarczyca ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po bezpośrednim badaniu i łącznej analizie powyższych badań będzie
Można coś więcej powiedzieć