Co oznacza podwyższone GGT?
Witam chciałabym zapytać czym może być podwyższone ggt i Lfts? Ponadto w moczu pokazuje się krew jak i proteiny. Usg jamy brzusznej ponoć nie pokazuje żadnych zmian i ogolnie wyszło dobrze. Badania miałam robione ponieważ mam silny ból nadbrzusza który kieruje się kłującym bólem pod prawe zebro. Bardzo dziękuje

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Wyniki muszą być zinterpretowane przez Pani lekarza prowadzącego z uwzględnieniem Pani stanu klinicznego i pozostałych badań. Pozdrawiam!