Co oznacza taki dyskomfort brzucha?

Od tygodnia dyskomfort brzucha, ucisk, wzdęcia w okolicy pępka,nad nim też. Biegunka dwa dni po skurczach i kolkach. lekarz ustalił nieżyt jelit i żołądka kazał czekać parę dni poprawy brak. Biorę controloc, nospę, espumisan. Teraz stolce w normie. ból kregosłupa.czekam na okres też.Miesiąc temu brałam dalacin c po osemce. obawiam się zapalenia jelit.we wrześniu miałam gastroskopię-refluks żółciowy i zapalenie żoładka.robić test na Clostridium dif czy może na sibo?co mi jest jak leczyc jak badac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje rozpocząć od usg jamy brzusznej bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć