Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 1 8 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznacza utrata wagi mimo normalnego żywienia, potliwość i kołatanie serca?

Niepokojace objawy: lekka utrata wagi mimo normalnego zywienia, potliwosc, kolatanie serca(co jakis czas po kilka minut), ostabiona odporoność( 4 przeziebienia w ciagu 3 tygodni), problemy z pamiecia, zdarzaja sie krwotoki z nosa, bladosc skory, ogolne oslabienie, bardzo slaba kondycja fizyczna( moze na w skutek pasywnego trybu zycia), zmiennosci nastroju, latwe pojawianie sie siniakow i znaczne krwawienie nawet przy malych ranach Opisywane dolegliwosci dla: kobieta, 20 lat, student
KOBIETA, 20 LAT 10 miesięcy temu

Badania krwi - AIAT

AIAT to inaczej aminotransferaza alaninowa. Jest to enzym wątrobowy, który bierze udział w przemianach białek. Czego dotyczy badanie? Jakie są prawidłowe wyniki ? Dowiedz się, oglądając film.

Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.

umów wizytę 0

Potrzebna jest diagnostyka, czyli na początek podstawowe badania krwi (w tym glukoza, ferrytyna) i moczu. Lekarz rodzinny skieruje Panią gdzie trzeba, na razie nie ma co wróżyć z fusów.

Warto też rozważyć czasową suplementację, ale to dopiero po znalezieniu przyczyny, pomocniczo w leczeniu.
Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety