Kobieta , 20 lat Niepokojace objawy: lekka utrata wagi mimo normalnego zywienia, potliwosc, kolatanie serca(co jakis czas po kilka minut), ostabiona odporoność( 4 przeziebienia w ciagu 3 tygodni), problemy z pamiecia, zdarzaja sie krwotoki z nosa, bladosc skory, ogolne oslabienie, bardzo slaba kondycja fizyczna( moze na w skutek pasywnego trybu zycia), zmiennosci nastroju, latwe pojawianie sie siniakow i znaczne krwawienie nawet przy malych ranach Opisywane dolegliwosci dla: kobieta, 20 lat, student
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Lek. Tomasz Budlewski 79
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
Edytuj odpowiedź

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.

 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Badanie krwi – Morfologia krwi to badanie krwi, które jest bardzo popularnym narzędziem diagnostycznym. Zarówno morfologia krwi, jak i pomiar cholesterolu czy Bladość – Kolor skóry zależy od grubości naskórka, obecności barwnika w komórkach skóry, a także od stopnia jej ukrwienia. Nienaturalna bladość może pojawić się krótkotrwale u każdego – towarzyszy często bólowi głowy, anemii lub emocjom takim jak strach. W sposób długotrwały wywołuje ją także niedobór transportującej tlen hemoglobiny w naczyniach krwionośnych (np.