Co oznacza utrata wagi mimo normalnego żywienia, potliwość i kołatanie serca?

Niepokojace objawy: lekka utrata wagi mimo normalnego zywienia, potliwosc, kolatanie serca(co jakis czas po kilka minut), ostabiona odporoność( 4 przeziebienia w ciagu 3 tygodni), problemy z pamiecia, zdarzaja sie krwotoki z nosa, bladosc skory, ogolne oslabienie, bardzo slaba kondycja fizyczna( moze na w skutek pasywnego trybu zycia), zmiennosci nastroju, latwe pojawianie sie siniakow i znaczne krwawienie nawet przy malych ranach Opisywane dolegliwosci dla: kobieta, 20 lat, student

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne i terapeutyczne.

Potrzebna jest diagnostyka, czyli na początek podstawowe badania krwi (w tym glukoza, ferrytyna) i moczu. Lekarz rodzinny skieruje Panią gdzie trzeba, na razie nie ma co wróżyć z fusów.

Warto też rozważyć czasową suplementację, ale to dopiero po znalezieniu przyczyny, pomocniczo w leczeniu.
Pozdrawiam
www.poradnialubczyk.pl