Co oznaczają nadżerki i stany zapalne po porodzie?

Witam Urodziłam córeczke 9mieś. temu mam jednak teraz nadżerki cały czas infekcje a teraz stan zapalny . Mam ciągłe upławy z krwią i bóle brzucha jakie badania musze mieć wykonane i co muszę z tym zrobić? Często miałam spotkania z lekarzami oni dali mi tylko tabletki które nic nie pomogły bo sądzą że mi to wszystko przejdzie. Mieszkam za granicą i chciałabym pójść na następne spotkanie i powiedzieć jak mogliby mi pomóc bo jedynie wiem że potrzebna jest mi cytologia.

Witam,

najbardziej globalnym spojrzeniem cechują się Osteopaci i najprawdopodobniej do takiego specjalisty powinna się Pani udać osobiście. Wszystkie objawy mogą być powiązane jednak przyczyn może być wiele. Zaczynając od właściwej diety, a kończąc na przebiegu ciąży i porodu.
Po wywiadzie i badaniu dowie się Pani, gdzie należy się udać ewentualnie dalej bądź jaką terapię przeprowadzić.
Jeśli jest Pani za granicą to prawdopodobnie będzie miała większy dostęp do takiego specjalisty niż w Polsce chociaż tutaj też jest wielu dobrych terapeutów.

pozdrawiam serdecznie
Konrad Skrzat