Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 9 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Co oznaczają zawroty głowy i drętwienie ciała?

Witam, od kilku miesięcy odczuwam ciagle zmęczenie i senność. Bardzo czesto drętwieją mi ręce, mam zawroty głowy i drętwe ciało. Mam tez czesto problemy żołądkowe - najczęściej p30 min po śniadaniu mam 3 do 5 luźnych stolcy. Bardzo czesto bolą mnie tez kolana i stawy biodrowe. I mam totalny wstręt seksualny, wole od tego położyć sie spac, ale mam problemy z zasypianiem. Mogą one wynikać z problemów z zatokami bo ogólnie w pozycji leżącej moge oddychac tylko ustami bo oddychając przez nos sie dusze. W zeszłym roku przeszłam terapie skojarzona przeciw HCV ze skutkiem pozytywnym i brałam antybiotyki na helicobacter pylori bo zakażenie było aktywne. Nie wiem juz co ze sobą zrobic, gdzie sie udać. Może tu uzyskam wskazówkę, z góry dziękuje.
KOBIETA, 26 LAT 11 miesięcy temu

Badania krwi - erytrocyty

Erytrocyty to krwinki czerwone i są podstawowym składnik morfologiczny krwi. Pełnią ważną rolę w wymianie gazowej niezbędnej w naszym życiu. Ich ilość zależy od wieku i wielu innych czynników. Dowiedz się czy twoje wyniki są prawidłowe.

Objawy tężyczki test na celiakię = a-tGT IgA i całkowite IgA bilans mineralny www.doktorsawicki.cpl

Specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych oraz endokrynologii. Naukowo i zawodowo ukierunkowany na problemy diagnozowania i leczenia chorób układu kostnego, w tym rzadkich chorób kości. Współzałożyciel Polskiej Fundacji Osteoporozy
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy