Co powoduje ból brzucha po prawej stronie podczas naprężania?

Witam w skrócie opisze moja sytuację w środę rozbolał mnie brzuch po prawej stronie nad biodrem lekarz myślałam że to wyrostek zrobili badania były ok poza crp 9.8 potem usg wykazało guzek koło biodra i niewielki zaciekokolowyrostkowy. Wypuścili mnie do domu Po 2 dniach ból sie nasilił wtrafikam na sor zrobiono badania były lepsze crp 7.3 wykonano tk wnioski powiekszona głowa i trzon trzustki do43mm. Co to moze być? Ból nie jest cały czas tylko przy naprezaniu brzucha np kaszlu.chodzenih szybki

Witam , trudno jest diagnozować , ani leczyć przez internet - na odległość!!! Prosze pozostawać pod stałą opieką lekarzy w rejonie lub na SOR!!! z.żurawski