Co powoduje silne bóle w prawym podżebrzu?

Witam.od dobrego tygodnia mam silne bóle w prawym podżebrzu. Skręca mnie. W badaniu USG nic nie wykryto, wątroba, trzustka itd w normie. W badaniu krwi podwyższony ALT 57 przy normie 55, cholesterol 196 przy normie 190, kiepskie parametry krwi mało krwinek płytek. Mam skończone 31 lat. Budowa ciała szczupła, nawet bardzo. Niski poziom anty-tpo 0,36. We wtorek idę na gastroskopię. Szanowni, czy podane wyżej informacje to tylko zła dieta? Nie chce mi się w to wierzyć... pozdrawiam Hubert

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje spokojnie poczekać na wynik gastroskopii a jaki poziom płytek krwi ?