Co powoduje zmęczenie i podwyższone żelazo?

Witam. Od jakiegoś pół roku ciągle chce mi się spać, jestem stale zmęczona, wypadają mi włosy, kręci mi się w głowie. Zrobiłam wczoraj morfologię krwi, OB, glukozę i żelazo. Wszystkie parametry wyszły mi dobrze poza limfocytami 3,11 tys/mikrol (norma 1,00-3,00) i żelazo 171 (norma od 50 do 170). Dodam że zawsze miałam niski poziom żelaza i miewałam anemię. Nie jem czerwonego mięsa. Czy może być spowodowany tak wysoki poziom żelaza i czy może być związany z moimi objawami?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik minimalnie powyżej normy, raczej nie ma powodu do niepokoju. Sugeruję skontrolować jeszcze tsh.
Pozdrawiam