Co robić, jeśli dziecko ma biegunkę z krwią i śluzem?
Witam moja córeczka ma prawie 7 miesięcy. 8 dni byłam z nią w szpitalu, bo nagle dostała gorączki 38,3 i biegunki. Farmaceutka w aptece dała mi efferalgan 150 mg, za dużą dawkę. Po podaniu czopka, zaczęły się biegunki z krwią i śluzem. Badali ją na wszystkie, wirusy, bakterie, mocz badali, krew, USG wątroby i nerek i wszystko ok. W końcu wypuścili nas do domu. Niestey znowu ma biegunkę z krwią i śluzem. Pilnuję, by dużo piła, daje probiotyk i załamuje ręce co robić :(

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję zgłosić się na kolejną wizytę do pediatry, który zbada córkę i w razie potrzeby ponownie skieruje ja do szpitala. Pozdrawiam!