Co znaczą te zmienne nastroje?

Od pewnego czasu dziwnie się czuję, miewam zmienne nastroje, raz czuje się pełna energii a raz ospala i kompletnie wyzuta z sił, towarzyszą mi częste bóle głowy, raz są silne gwałtowne uczucie pękania głowy i pieczenia, raz łagodniejsze ale trwające znacznie dłużej. Do tego od jakiegoś czasu miewam napady złości, wręcz furii w której nie potrafię opanować swojej złości i staje się agresywna.

Witam. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu, który skieruje Panią na badania podstawowe, nie wykluczone zd zaleci konsultacje neurologiczna.

Konieczna moze być też wizyta u psychiatry, aby ten zdiagnozował Panią i ewentualnie przypisał cos, co powoli skontrolować napady furii.

Zalecam psychoterapię psychodynamiczną