Co zrobić w przypadku biegunki oraz kłucia pod żebrami?

Witam w maju brałem dalacin C i od tamtej pory mam problemy gastryczne wybrałem się do gastrologa ponieważ męczyły mnie biegunki śluz kłucie pod żebrami z lewej strony dostałem asamax,ircolon,xifaxan i dietę przez 2 miesiące było lepiej lecz dolegliwości wróciły że skorczami i stolcami ołówkowa tymi ,śluzem na zmianę z biegunkami jestem zapisany na kolano skopie i nie wiem co dalej robić ?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego (gastroenterologa) i dokończyć diagnostykę.