Czego nie jeść i jak ćwiczyć, aby mieć wytrenowany brzuch?

Czego nie jeść i jak ćwiczyć aby mieć wytrenowany brzuch" kaloryfer. Mam 19 lat, 189 cm wzrostu oraz 87kg wagi. Dowiedziałem się, jak i sam po sobie widzę ze mógłbym zrobić coś ze swoim ciałem w celu "rzeźby" nadwagi nie mam, ale też za chudy nie jestem a też jestem dość aktywny fizycznie gdyż pracuję ale to jednak nie przynosi oczekiwanych efektów zrzucenia brzuszka :)

Dzień dobry,

w celu wyrzeźbienia sylwetki powinien się Pan zgłosić do dietetyka po indywidualnie zbilansowaną dietę, która będzie uwzględniała Pana charakter pracy oraz dodatkową aktywność fizyczną.

Pozdrawiam