Częste odbijanie, czasem wzdęcia, gazy po jedzeniu, uczucie przelewania w żołądku

Witam, Piszę do Państwa ponieważ od kilku lat mam problemy układem pokarmowym. Częste odbijanie, czasem wzdęcia, gazy po jedzeniu, uczucie przelewania w żołądku, burczenie, kiedyś biegunki. Posiadam dosyć stresującą pracę i właśnie będąc w niej codziennie odczuwam bóle brzucha, mdłości, złe samopoczucie, po około 2h wszystko mija, ale w tym czasie nie mogę się na niczym skupić i jest to bardzo męczące, od miesiąca kłuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej. Co może mi pomóc? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Z opisu wynika, że komponenta stresowa ma duże udział w występowaniu opisanych przez Pania objawó, dlatego poza standardowym badaniem internistycznym i ewentualnymi badaniami dodatkowymi sugeruję kontakt z psychologiem lub psychiatrą, którzy pomogą złagodzić objawy wynikajace z napięcia zwiazanego z pracą.